• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Login: Hasło:
Załóż nowe konto
Reklamy
Randki

Regulamin serwisu

Każdy użytkownik serwisu korzystając z serwisu potwierdza znajomość regulaminu i ma obowiązek jego przestrzegania. W przypadku nagminnego łamania regulaminu serwisu, adres IP użytkownika może być zablokowany.

Użytkownik rejestrując się w serwisie, oświadcza, że wszystkie dane zawarte podczas rejestracji są poprawne. W przypadku stwierdzenia braku poprawności danych, administrator ma prawo zablokować lub usunąć konto użytkownika bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Żadne dane podane podczas rejestracji nie będą ujawniane osobom trzecim. Dotyczy to w szczególności danych takich jak pesel, czy nazwisko - dane takie będą wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia korzystania użytkownika z serwisu i nabycia odpowiedniego typu licencji.

Treści udostępnione w serwisie dostępne są wyłącznie do użytku osobistego. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania i publicznego udostępniania jakichkolwiek materiałów zawartych w tym serwisie - dotyczy to również korzystania z materiałów w jakiegokolwiek typu szkołach. Aby otrzymać możliwość korzystania z materiałów zawartych na tej stronie dla szerszego grona (np. w szkole) należy zakupić licencję rozszerzoną.

Jakiekolwiek próby wykorzystywania materiałów niezgodnie z przeznaczeniem i dostępną licencją, oznaczają złamanie praw autorskich i będą ścigane z całą konsekwencją na podstawie Kodeksu Cywilnego dotyczącego Praw autorskich.


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje