• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Kurs C++

Kurs C++ zawarty na tej stronie jest przez wiele osób uznawany za najlepszy kurs C++ w Polsce. Charakterystyczne dla kursu jest to, że wiele elementów języka C++ jest tu omówionych znacznie dokładniej niż ma to miejsce w książkach czy innych kursach, dlatego znacznie łatwiej jest zrozumieć podstawy programowania w C++.

Autorem kursu C++ jest mgr inż. Marcin Nabiałek - absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Informatyka, specjalność Inżynieria oprogramowania i systemy informatyczne, aktualnie programista PHP oraz specjalista w zakresie pozycjonowania stron.

Aktualnie kurs C++ zawiera ponad 250 stron oraz 160 przykładów w C++ - dzięki nauce poprzez liczne przykłady, zrozumienie podstaw programowania w C++ będzie znacznie łatwiejsze niż w przypadku innego typu publikacji na temat C++. W kursie zostały poruszone również zagadnienia, których nie można znaleźć w innych publikacjach na temat C++.

Kurs mimo swojej objętości nie obejmuje na razie wszystkich zagadnień C++ mimo że jest cały czas rozbudowywany o nowe lekcje. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie zagadnienia zostały już w kursie C++ poruszone zobacz Spis lekcji kursu C++.


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje