• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Prawa autorskie

Jedynym właścicielem materiałów zawartych na tej stronie jest mgr inż. Marcin Nabiałek. Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony i udostępniania ich w całości lub we fragmentach w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora. Dozwolone jest jedynie wykorzystywanie materiałów zgodnie z wykupioną licencją.

Zgodnie z art. 115 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych::

Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie.

Zgodnie z art. 17 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

Jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, twórcy przysługuje wyłączne prawo do korzystania z utworu i rozporządzania nim na wszystkich polach eksploatacji oraz do wynagrodzenia za korzystanie z utworu.

Pamiętaj - wykorzystuj zamieszczone materiały zgodnie z ich licencją. Nie kopiuj, nie udostępniaj innym, nie publikuj materiałów z tej strony na innych stronach www bez pisemnej zgody autora.


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje