• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Dział porady - informacje

Pewnie zastanawiasz sie skąd się wziął pomysł stworzenia takiego działu jak ten. Nie znajdziesz tu żadnych bardzo zaawansowanych porad dotyczących użytkowania programów. Wręcz przeciwnie - w tym dziale będą opisane zupełne podstawy konfiguracji i obsługi programów.

Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem może Cię zdziwić o jak prostych i oczywistych wydawałoby się sprawach będę tu pisać. Jednak z moich doświadczeń wynika, że wiele osób nie wie jak poprawnie skonfigurować program czy jak się nim posługiwać.

Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć ten dział. Postaram się tu opisywać, jak posługiwać się tymi najbardziej znanymi programami, które przydadzą się, jeśli nie wszystkim użytkownikom, to większości. Oczywiście nie opiszę wszystkich opcji programu, tylko te najważniejsze, których konfiguracja jest w moim subiektywnym odczuciu dość ważna.

Musisz pamiętać, że to, czy ten dział będzie się rozwijał zależy w bardzo dużym stopniu właśnie od Ciebie. Jeśli jest jakiś program, z którego konfiguracją masz problem, a wydaje Ci się, że opisanie tego programu jest godne uwagi, możesz mnie o tym poinformować

Jeśli Ty już wiesz, jak używać jakiegoś programu, też możesz zaproponować, żebym o nim napisał. Dzięki temu inni też się czegoś nauczą. Kto wie - może ktoś inny zaproponuje wtedy akurat program, który zaciekawi Ciebie.

Proszę Cię także o wszelkie uwagi i sugestie dotyczące zamieszczonych tu porad. Jeśli popełniłem jakiś błąd, opisując pewną opcję, poinformuj mnie o tym - postaram się to naprawić.

Również jeśli uważasz, że brakuje opisu jakiejś ważnej opcji, poinformuj mnie o tym - dzięki temu ktoś nie będzie musiał być może spędzać kilku godzin nad zastanawianiem się do czego wybrana opcja służy.

Mam nadzieję, że zawarte w tym dziale porady przypadną każdemu do gustu i że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tego sobie i Wam życzę.


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje