• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Informacje o stronie

Informacje ogólne

Strona powstała głównie po to, aby ułatwić osobom rozpoczynającym przygodę z komputerami i programowaniem odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Wszystko co znajduje się na stronie wynikło w jakimś sensie z moich doświadczeń. Dlatego też staram się zwracać uwagę na sprawy, które w moim odczuciu są istotne. Oczywiście nie każdy może się zgadzać z opiniami zawartymi na tej stronie lub sposobem przekazywania informacji.

Mimo, że dołożyłem największych starań, aby materiały zamieszczone na tej stronie były zgodne z prawdą, w żaden sposób nie odpowiadam za ewentualne skutki błędnie przedstawionych tutaj zagadnień. W żaden sposób nie gwarantuję również poprawności zamieszczonych kodów źródłowych programów ani gotowych, udostępnionych skompilowanych programów.

Wszystkie artykuły zamieszczone na tej stronie są tylko i wyłącznie moją własnością (jeśli nie zaznaczono inaczej). W żaden sposób nie zezwalam na umieszczanie jakichkolwiek artykułów pochodzących z tej strony na innych stronach lub rozpowszechnianie ich w jakikolwiek inny sposób bez mojej wyraźnej zgody.

Informacje techniczne

Aktualna wersja strony ItHelpDesk to już trzecia odsłona kursu C++ i zagadnień związanych z informatyką. Pierwsza wersja strony dostępna była pod adresem http://programowanie.hk.pl. Dzięki bardzo dużej popularności, strona była nadal rozwijana i tak powstała kolejna odsłona pod adresem http://it.hk.pl. Bardzo duże zainteresowanie i napływające maile sprawiły, że powstała ta oto trzecia odsłona strony, która we wrześniu 2008 została odnowiona do aktualnej wersji.

Strona została wykonana z wykorzystaniem następujących technologii: XHTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL.

Strona została sprawdzona walidatorem ze strony http://www.w3c.org. Nie stwierdzono żadnych błędów w kodzie strony, dlatego też uważam tę stroną za zgodną ze standardami XHTML oraz CSS.

Strona została przetestowana w następujących przeglądarkach: Firefox 3.0, Internet Explorer 6.0, Internet Explorer 7.0 i Opera 9.5. Nie stwierdzono żadnych błędów powodujących nieprawidłowe wyświetlanie strony.

Z oczywistych powodów strona nie mogła zostać przetestowana we wszystkich przeglądarkach, dlatego też jeśli zauważysz problemy z wyświetlaniem strony w Twojej przeglądarce, proszę Cię o kontakt - opisz proszę dokładnie problem i podaj nazwę przeglądarki (wraz z jej wersją).


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje