• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Abonament w serwisie ItHelpDesk

Jak kupić abonament

Aby otrzymać abonament należy zarejestrować się w serwisie, zalogować, a następnie kliknąć w link Wykup abonament dostępny nad przyciskiem wyloguj. Poniżej znajdują się pełne informacje o abonamencie.

Za abonament tak naprawdę nie musisz nic płacić - wystarczy, że namówisz 5 znajomych, aby wykupili abonament, a Ty otrzymasz abonament zupełnie za darmo! Wszystkie szczegóły przedstawiono poniżej.

Czy warto zapłacić za dostęp do serwisu?

Zdaniem wielu moich czytelników - na tej stronie znajduje się przede wszystkim najlepszy w Polsce kurs C++ pisany przyjaznym i zrozumiałym językiem. Kurs C++ powstawał przez 5 lat i będzie nadal rozwijany. Aktualnie (w wersji PDF) kurs C++ to ponad 240 stron i ponad 150 przykładów. Ten kurs C++ jest unikalny i żadna książka nie ułatwi Ci zrozumienia C++ tak jak ten kurs. Ponadto w serwisie znajdują się również różne algorytmy z przykładową implementacją w C++. Kurs C++ powstawał na podstawie własnych doświadczeń w zakresie programowania i obserwacji innych - autorem kursu jest mgr inż. Marcin Nabiałek.

Dla uczniów

Dla uczniów abonament jest dostępny w dwóch postaciach: abonament standardowy i abonament podstawowy. W żadnym z tych abonamentów nie możesz udostępniać materiałów innym osobom ani wykorzystywać ich do nauki innych osób - do nauki uczniów w Twojej szkole itp.

Dla nauczycieli

Jeśli chcesz wykorzystać materiały zawarte na stronie do nauki w szkole, zainteresuje Cię abonament rozszerzony. Dzięki niemu będziesz mógł uczyć uczniów programowania korzystając z najlepszego i najbardziej przyjaznego kursu C++ w całej Polsce!

Abonament standardowy

Abonament standardowy daje Ci dostęp do wszystkich materiałów na stronie, a dodatkowo:
- otrzymujesz wersję PDF kursu C++ (opatrzony Twoim imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL),
- otrzymujesz możliwość pobrania wszystkich przykładów z kursu C++ w postaci jednego pliku ZIP.

Abonament jest ważny minimum jeden rok - przez ten czas otrzymujesz dostęp do serwisu i dostęp do aktualizacji wersji PDF.

Abonament standardowy umożliwia Ci wykorzystanie materiałów tylko na swój użytek - zabronione jest udostępnianie materiałów osobom trzecim, kopiowanie i wykorzystywanie materiałów do nauki innych osób (np. w szkole), publikacja w Internecie itp.

Koszt abonamentu standardowego:

- 70 zł
lub
- polecenie serwisu 5 użytkownikom, którzy opłacą abonament standardowy (przy rejestracji podadzą Twój login i dokonają opłaty)

Abonament podstawowy

Abonament standardowy daje Ci dostęp do wszystkich materiałów na stronie. W tej wersji nie otrzymujesz jednak wersji PDF i możliwości pobrania wszystkich przykładów z kursu C++ w postaci jednego pliku ZIP. Możesz za to pobrać poszczególne kody kursu C++ i sprawdzić od razu w kompilatorze ich działanie.

Abonament jest ważny minimum jeden rok - przez ten czas otrzymujesz dostęp do serwisu.

Abonament podstawowy umożliwia Ci wykorzystanie materiałów tylko na swój użytek - zabronione jest udostępnianie materiałów osobom trzecim, kopiowanie i wykorzystywanie materiałów do nauki innych osób (np. w szkole), publikacja w Internecie itp.

Koszt abonamentu podstawowego:

- 40 zł
lub
- polecenie serwisu 5 użytkownikom, którzy opłacą co najmniej abonament podstawowy (przy rejestracji podadzą Twój login i dokonają opłaty)

Abonament rozszerzony

Abonament rozszerzony daje Ci dostęp do wszystkich materiałów na stronie, a dodatkowo:
- otrzymujesz wersję PDF kursu C++ (opatrzony Twoim imieniem, nazwiskiem i nazwą szkoły),
- otrzymujesz możliwość pobrania wszystkich przykładów z kursu C++ w postaci jednego pliku ZIP (w przygotowaniu),
- możliwość wykorzystywania materiałów w danej szkole podczas nauki programowania/algorytmów

Abonament jest ważny jeden rok - przez ten czas otrzymujesz dostęp do serwisu i dostęp do aktualizacji wersji PDF.

Abonament rozszerzony umożliwia Ci wykorzystanie materiałów również w celach dydaktycznych i nauki innych osób. Abonament jest ważny tylko dla Ciebie w danej szkole - jeśli pracujesz w kilku szkołach, należy nabyć oddzielny abonament dla Ciebie w danej szkole. Z abonamentu nie mogą korzystać inni nauczyciele. Abonament umożliwia Ci korzystanie z materiałów do nauki innych - zabronione jest jednak udostępnianie materiałów swoim uczniom/innym nauczycielom - aby inne osoby mogły korzystać z materiałów muszą one opłacić odpowiedni abonament.

Koszt abonamentu rozszerzonego:

- 2000 zł
lub
- polecenie serwisu 30 użytkownikom, którzy opłacą abonament standardowy (przy rejestracji podadzą Twój login i dokonają opłaty)


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje