• Kurs C++ - strona główna
  • Kurs C++ - kontakt z autorem
  • Kurs C++ - mapa witryny
  • Kurs C++ - prawa autorskie
  • Kurs C++ - Kanał RSS
Informatyka krok po kroku
Użytkownik niezalogowany

Witaj nieznajomy

Reklamy
Randki

Nowa wersja strony ItHelpdesk

Pod koniec czerwca zapowiadaliśmy, że rozpoczęły się prace nad nową wersją strony. W dniu dzisiejszym można śmiało powiedzieć - nowa wersja strony stała się właśnie faktem!

Co oferuje nowa wersja strony? Nowa wersja strony to przede wszystkim bardziej nowoczesna, również pod względem wyglądu strona poświęcona informatyce. Wszystkie artykuły zostały przeniesione do nowej wersji serwisu, a sam silnik serwisu został wykonany od podstaw tak, aby umożliwić dalszy rozwój serwisu.

W serwisie będą się teraz pojawiać nowości dotyczące nie tylko bezpośrednio serwisu, ale również wydarzeń ze świata programowania. Został uruchomiony kanał RSS pod adresem http://www.ithelpdesk.p/rss/ dzięki któremu każdy z Was łatwo sprawdzi najnowsze wydarzenia, pojawił się zarys projektu słowa kluczowe - zostaną tutaj omówione skrótowo wszystkie słowa kluczowe języka C++, dzięki czemu będziesz mógł łatwo sprawdzić znaczenie danego słowa kluczowego. Dodatkowo w zakładce Moje konto, dostępnej po zalogowaniu się do serwisu, sprawdzisz do kiedy ważny jest Twój abonament oraz ile osób z Twojego polecenia zamówiło abonament w serwisie.

Już wkrótce kolejne nowości w serwisie!

Dodano: 2008-08-30 16:00:00

Powrót do listy nowości


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje